New Beetle

New Beetle

Zloty i spotkania

Najbliższe wydarzenie związane jest ze spotkaniem w Kaliszu

Niestety ilość osób chętnych jest tak mała że nie ma sensu w obecnej chwili zamawiać miejsce na nocleg oraz informować ASO VW IGNASZAK, poniżej szczegóły ewentualnego spotkania

Spotkanie Kalisz 2023

Wyznawcy, klubowicze i wszyscy miłośnicy VW Garbus, New Beetle, The Beetle będą mieli okazję się spotkać w drugi weekend września tj. od 08 do 10 września.

Tradycyjnym miejscem naszego wrześniowego spotkania jest Kalisz.

Punktem centralnym jest spotkanie w sobotę około 11.00 w ASO https://ignaszak.dealer.volkswagen.pl gdzie jesteśmy od wielu lat bardzo życzliwie przyjmowani.

Osoby które chcą poznać innych bywalców zlotów mogą pojawić się tylko w sobotę, a Ci którzy pragną być dłużej mogą skorzystać z noclegu jest on przewidziany w Ośrodku GOTIS w Gołuchowie .

Określenie przybliżonej liczby uczestników pozwoli nam szybciej dopiąć wszystko i umieścić wszelkie szczegóły spotkania do publicznej wiadomości.

Zachęcamy do spotkania i mamy nadzieje, że opuścimy Kalisz z nowymi pomysłami na naszą „garbatą” przyszłość.

Wszystkich zainteresowanych proszę o wpisanie pod postem – „Jestem chętny, chętna”, osoby chętne na nocleg będą zobowiązane zapłacić wpisowe a pozostałą wartość pobytu uzupełnią na miejscu w ośrodku. Wpisowe zostanie określone w najbliższym czasie, przedstawiony zostanie również plan na sobotę.